Oferujemy farby do sitodruku i tampondruku, produkty firmy Kiwo, maszyny firmy Kent oraz farby tekstylne Manoukian.

FARBY DO SITODRUKU I TAMPONDRUKU MARKI MARABU

W naszej ofercie posiadamy farby do sitodruku, tampondruku światowego lidera –niemieckiej firmy Marabu. Są to produkty najwyższej jakości, gwarantujące uzyskanie optymalnych rezultatów w zastosowaniach graficznych i przemysłowych. Oferowane farby Marabu posiadają niezbędne atesty, a swoje zastosowanie odnajdują w różnych dziedzinach produkcji – od samochodowej, poprzez marketingową, aż do sprzętu elektronicznego. Znane są ze swojej odporności na warunki atmosferyczne, kwasy, czy ścieranie, a także ze swojej doskonałej przyczepności. Farby idealnie nadają się do zadruku wszelkiego rodzaju podłoża: PP, PY. Poliamid, PCV, PC, PE, szkło, metal, czy drewno. Te czynniki sprawiają, że farby Marabu są idealnym produktem do zastosowania zarówno w przemyśle, jak i druku graficznym.

materiały do sitodruku Warszawa
farby marabu Warszawa

PRODUKTY FIRMY KIWO DO PRZYGOTOWYWANIA FORM DRUKOWYCH

Oferujemy produkty firmy KIWO, które służą do przygotowania form drukowych. Są to kleje do siatek, odtłuszczacze, emulsje, odwarstwiacze, antyduchy, retuszery, utrwalacze do szablonów drukarskich, otwieracze oczek w spray'u, lakiery zabezpieczające klej, czy antystatyki w spray'u. Oferowane przez nas produkty idealnie sprawdzają się do przygotowania form drukowych, które są najważniejszym etapem przesądzającym o efektach druku. Źle i niedbale wykonany szablon będzie skutkował dalekim od doskonałości drukiem.

ASORTYMENT I MASZYNY DO TAMPONDRUKU FIRMY KENT

W ofercie naszej odnajdą Państwo cały asortyment do tampondruku: klisze fotopolimerowe wodne i alkoholowe firmy BASF, tampony standardowe i antystatyczne, noże raklowe firmy Daetwyler. Oprócz asortymentu do tampondruku posiadamy również szeroką gamę maszyn do tampondruku firmy KENT. Sprzedajemy maszyny jedno i wielokolorowe oraz w pełni zautomatyzowane ciągi technologiczne składające się z dowolnej ilości maszyn tampondrukowych.

chemia kiwo Warszawa
farby na tekstylia Warszawa

FARBY TEKSTYLNE MANOUKIAN ARGON

Sitodrukowe farby tekstylne rozpuszczalnikowe i wodne jak i plastizolowe cechują się idealnym kryciem i szybkoschnącymi właściwościami, są gwarancją doskonałej jakości oraz wydajności. Jednocześnie w naszej ofercie posiadamy farby do sitodruku Manoukian Argon w atrakcyjnej i niewygórowanej cenie.

MIESZALNIA FARB - OPRACOWYWANIE NOWYCH KOLORÓW

Oferujemy Państwu usługę mieszania farb sitodrukowych i tampondrukowych w systemie PANTONE, RAL, HKS, NCS. Specjalnie na życzenie klienta opracowujemy nowe kolory na podstawie dostarczonej próbki. Istnieje również możliwość przygotowania kolorów specjalnych takich jak: mtaliczne, perłowe, termochromowe, fotoluminescencyjne, 3D, lustro, fluorescencyjne, Przygotowujemy farby rozpuszczalnikowe oraz UV.

materiały do sitodruku Warszawa
farby marabu Warszawa

OPRACOWYWANIE GRAFIKI

W naszej firmie wykonujemy również projekty graficzne.  Nasi graficy dostosują projekt do Państwa indywidualnych potrzeb, dzięki temu można być pewnym, że wykorzystany w konkretnej technice będzie optymalnie wykorzystany. Projekt tworzony jest zawsze przy pomocy wszystkich technologii, którymi dysponujemy w studiu projektowym, dzięki czemu ich jakość jest najlepsza

NAŚWIETLANIE MATRYC DO TAMPONDRUKU (WODNE, ALKOHOLOWE)

W naszej ofercie posiadamy formy z możliwością samodzielnego naświetlenia stosowane do nadruków o niewielkich nakładach i formy drukarskie polimerowe, takie jak: alkoholowe, które cechują się dużą twardością i są idealne dla zamkniętych zespołów farbowych oraz wodne, czyli bez chemikaliów. Ich wysoka czułość pozwala zarówno na druk bardzo cienkich oraz dużych linii w tym samym czasie.

chemia kiwo Warszawa

COLORPRINT Art. Poligraficzne J. Ochocki
J. Skrzyneckiego 3
04-563 Warszawa

pon. - pt.
08:00 - 16:00
sob.
zamknięte
niedz.
zamknięte